Irodai adminisztrátor állás Esztergomban

SPW-Öko Kft.
Esztergom
2019. 01. 10.

Az SPW-ÖKO Termékdíj Ügynökség Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Irodai adminisztrátor munkatárs

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelét a nettó fizetési igény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Termékdíj bevalláshoz kapcsolódó adatrögzítés
  • Termékdíj bevallás nyomtatvány kitöltése
  • Adatbekérés a partnerektől
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Általános irodai tevékenységek

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (erős Excel, Word)
  • Megbízhatóság, problémamegoldó képesség és önállóság
  • Határidők betartása, nagyfokú pontosság, precizitás
  • „B” típusú jogosítvány
  • Saját gépjármű
  • Monotonitás tűrés
  • Érdeklődő, nyitott személyiség

Előnyök

  • Pénzügyi-, adó-, vámterületen szerzett tapasztalat
  • Vám, -termékdíj ügyintéző végzettség

Amit kínálunk

  • Biztos vállalati háttér
  • Bejelentett munkaviszony
  • Cafatéira juttatás
  • Jól felszerelt irodai környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Munkarend

  • Általános